![](/sites/desnianochka.dnz.in.ua/files/styles/895x680/public/news_images/meteliki.jpg?itok=ESxBuRlx)
Результати #STEM_тиждень_spring2023
Вихователь Дідик Ю.О. та музичний керівник Мосурган О.І. разом із дітками старшої групи "Метелики",активно долучилися до "STEM-тиждень - 2023" у рамках Всеукраїнського фестивалю "STEM-весна 2023". STEM-освіта надихає майбутнє покоління новаторів, винахідників, творців і лідерів, мотивує проводити дослідження як вчені, технологи, інженери, математики та митці, водночас грати та лишатися дітьми.