![](/sites/desnianochka.dnz.in.ua/files/styles/895x680/public/news_images/zobrazhennya_viber_2023-07-08_22-46-21-899.jpg?itok=pdMDRHy1)
"По струнам української душі". Випуск 2023
Милі наші дітки, ми з сумом, але з гордістю випускаємо вас з таких, вже рідних стін дитячого садка. І ми хочемо вам побажати великої удачі в цьому житті, постійної підтримки від ваших дорогих батьків і багато щасливих днів. Залишайтеся юними мрійниками, веселими і життєрадісними дітьми.
Ми вам бажаємо, щоб вас
Дружно прийняв перший клас!
Щоб ви всі вчилися на відмінно
І тільки більшого прагнули неодмінно!